Јануари 29, 2020, 06:50:32 am

Автор Тема: [Рендери]:Сите САМП скинови  (Прочитано 1153 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1000
 • Популарност: +35/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
[Рендери]:Сите САМП скинови
« на: Април 25, 2018, 03:08:29 pm »
Што споделувате:ПНГ рендери од сите САМП скинови
За кој програм е алатката:фотошоп и све др
Link за превземање: http://www.mediafire.com/file/br993qe4fqjbfoj/skinssamp.rar

Отсутен reynold campbell

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 520
 • Популарност: +81/-0
 • can't keep my dick in my pants
Одг: [Рендери]:Сите САМП скинови
« Одговори #1 на: Април 25, 2018, 05:55:11 pm »
Фала ти.  ;D

Отсутен dante nevada.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 633
 • Популарност: +36/-0

Отсутен Joseph Barbera

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2136
 • Популарност: +18/-31
Одг: [Рендери]:Сите САМП скинови
« Одговори #3 на: Април 25, 2018, 07:49:18 pm »
Фала шефе.


Почни од 0 ? Нема проблем.

Отсутен C̶a̶l̶a̶b̶r̶e̶s̶e̶

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2169
 • Популарност: +38/-3
 • london/england
 • Nick на сервер: Peter Calabrese
Одг: [Рендери]:Сите САМП скинови
« Одговори #4 на: Април 26, 2018, 05:44:30 pm »
Fala sefka  8)
Отсутен Michael Heywood

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 838
 • Популарност: +15/-1
Одг: [Рендери]:Сите САМП скинови
« Одговори #5 на: Април 26, 2018, 11:52:14 pm »
Ќе биде ставена леплива.

Отсутен Daylon Hawkins

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1626
 • Популарност: +32/-1
 • Ex Admin