Октомври 16, 2019, 12:03:22 pm

Автор Тема: Обид за измама Wayne Rooney  (Прочитано 191 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Ado10

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 31
  • Популарност: +0/-0
Обид за измама Wayne Rooney
« на: Јуни 09, 2018, 04:21:25 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):ado ilievski
Име и презиме на сервер(од играчот): Wayne Rooney
Левел:47
За што станува збор:значи кој и да помине народна он нуди колата и сг 1000 играчи има лаг и ентер кликнеш нагрешка и ојдеа парите...
Докази(/time задолжително):
https://imgur.com/hIOMy9w
https://imgur.com/hIOMy9w

Отсутен John Corleone

  • Support
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1361
  • Популарност: +39/-3
  • Admin Menager
Одг: Обид за измама Wayne Rooney
« Одговори #1 на: Јуни 09, 2018, 06:48:16 pm »
Ги имаш помешано сликите најверојатно нема ништо на овие слики.