Автор Тема: Michael Heywood  (Прочитано 83 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен [Staff] John Corleone

 • Support
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 219
 • Репутација: 4
 • Support Administrator
Michael Heywood
« на: април 22, 2018, 06:31:34 pm »


Доколку сакате да ставите поплака на овој админ цитирајте !

Nick_Name(Латиница):
Причина:
Докази(/time задолжително):

Напомена: поплаката мора да биде цитирана во спротивно ќе биде избришана !


Отсутен Giuseppe Guinta

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 40
 • Репутација: 0
 • Ѓош е истиот не се смени а вие?
Одг: Michael Heywood
« Одговори #1 на: мај 10, 2018, 11:29:29 pm »


Доколку сакате да ставите поплака на овој админ цитирајте !

Nick_Name(Латиница): Giuseppe Guinta
Причина: По 1 месец се враќам со активно играње на серверот во кој пред 2 месеци бев и активен играч и дел од администрација за тоа време научив доста работи и симулација така да пробав да го изрпам нешто што е секој дневно кај полицијата во Македонија и пошироко на полиција која работи 3та смена веќе го имам и видено истото го иам видено дека мојот е чичко инспектор и кажува дека 3та смена повеќето колеги се менуваат едниот спие команда нема да се спие во кола па решив да се снајдам на овој начин веќе кога нема реков да си симулирам јас неколку пати ставам истава тема за да се постави команда спиење во возило ја ставив во неправилно затворени затоа што спиев на тој начин и моја симулација за истото Michael Heeywood да биде казнет .
Докази(/time задолжително): http://dw-game.info/forum/index.php?topic=4239.0

Напомена: поплаката мора да биде цитирана во спротивно ќе биде избришана !
« Последно менување: мај 10, 2018, 11:31:02 pm Giuseppe Guinta »

Отсутен 👑🇩 🇦 🇻 🇮 🇩 🇧 🇴 🇼 🇮 🇪 👑

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 62
 • Репутација: 1
 • Kraken
Одг: Michael Heywood
« Одговори #2 на: мај 16, 2018, 09:57:49 pm »


Доколку сакате да ставите поплака на овој админ цитирајте !

Nick_Name(Латиница):David Bowie
Причина:Па ја нон рпам дма пгам ме казнуивате а кога друг нон рпа(другарите васи) ги опоменувате само на со лици ова
Докази(/time задолжително):http://dw-game.info/forum/index.php?topic=5419.0

Напомена: поплаката мора да биде цитирана во спротивно ќе биде избришана !


Official RolePlay topic (LSPD):
 http://dw-game.info/forum/index.php?topic=3611.0Отсутен MrRistov

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 102
 • Репутација: 1
 • Тhe Boss
Одг: Michael Heywood
« Одговори #3 на: мај 17, 2018, 10:46:52 pm »


Доколку сакате да ставите поплака на овој админ цитирајте !

Nick_Name(Латиница): Ivo _Andonov
Причина: OOC PRI RP sum zatvoren za nikakva pricina deckoto ili e nogu prosto ili neznae so e ooc i so e IC CHAT
Докази(/time задолжително): https://imgur.com/a/c471B6E

Напомена: поплаката мора да биде цитирана во спротивно ќе биде избришана !
MrRistov Riste == Ivo Andonov