Октомври 16, 2019, 11:56:36 am

Автор Тема: [Обид за имама] - Gerrito Hoffman  (Прочитано 263 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Caci Sty

 • Server Helper
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 140
 • Популарност: +0/-2
 • DreamWorld Helper !
 • Nick на сервер: Caci_Sty
[Обид за имама] - Gerrito Hoffman
« на: Јуни 03, 2018, 02:47:12 pm »
ме и презиме на сервер(ваше): Caci Sty
Име и презиме на сервер(од играчот):
Левел:61
За што станува збор: Епа народна си одам и наеднаш овај Gerrito Hoffman ми нуде бмх за 5м за срекја што немав кесш иначе ми нудеше кога јас прашував цена. Сакам да се казми бидејкји за малце кје ме измамеше.
Докази(/time задолжително): https://imgur.com/a/3N0RMmLОтсутен John Corleone

 • Support
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1361
 • Популарност: +39/-3
 • Admin Menager
Одг: [Обид за имама] - Gerrito Hoffman
« Одговори #1 на: Јуни 07, 2018, 02:31:09 pm »
Казнет.