Октомври 16, 2019, 11:13:26 am

Автор Тема: [Izmama od Martin Sallvatore]  (Прочитано 292 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен R.Tchaikowsky

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 36
  • Популарност: +2/-0
  • Животот е еден,или кје ебеш или кје те ебат.!
[Izmama od Martin Sallvatore]
« на: Мај 31, 2018, 05:48:05 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):Roberto_Tchaikowsky
Име и презиме на сервер(од играчот): Martin_Sallvatore
Левел:Мој левел-16 Негов Левелl:12
За што станува збор:Па станува збор за замена,Сакав да го заменам НРГ-то мое и доплата за друго подвижно возило.И овај Martin_Sallvatore,ми вели Дајмиго НРГ-то и доплатими 2м и ти го давам Bansheto Mega Nitro и ми рече нуди прв.Понудив за 1долар и му реков ајде сега ти нудиго за 2м и ми рече ајде оди релог кје те почекам тука,ојдов релог јас и другарми слика виде дали НРГ-то е негово го заклучи и си замина.
Докази(/time задолжително): https://imgur.com/a/FJO4sco левел од играчот https://imgur.com/a/wOubAYH
!!Јас не сликав затоа што не ми факја Ф8 затоа сликаше мојот другар!!

Отсутен Michael Heywood

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 840
  • Популарност: +15/-0
Одг: [Izmama od Martin Sallvatore]
« Одговори #1 на: Мај 31, 2018, 11:50:10 pm »
чекја одговор во претходната тема, не отварај повеќе

http://dw-game.info/forum/index.php?topic=8022.0