Октомври 16, 2019, 11:13:01 am

Автор Тема: ((Me izlaza za pari)) James_Buckley  (Прочитано 314 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Roberto_Carlos

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 21
  • Популарност: +0/-0
((Me izlaza za pari)) James_Buckley
« на: Мај 27, 2018, 11:41:34 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):Roberto Carlos
Име и презиме на сервер(од играчот): Jmes Buckley
Левел: 30
За што станува збор:Pa vaka se dogovorivme dami dade 1.5m I odime sega svajcarska I toj mi vika 1.5m taka? I jas velam da. I toj ode ostava pari I mene mi /transfer samo 15$ imam dokazi
Докази(/time задолжително): https://imgur.com/a/hX0pXmz https://imgur.com/a/86A1Sem

Отсутен Kayne Delmar

  • YNWA
  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 615
  • Популарност: +4/-0
  • No More mr Nice Guy
Одг: ((Me izlaza za pari)) James_Buckley
« Одговори #1 на: Мај 28, 2018, 06:33:02 pm »
Не е за казна нема причина за што да се казни