Декември 13, 2019, 03:18:22 pm

Автор Тема: Правило за отварање на тема  (Прочитано 974 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен billi

  • Вонземјанец
  • Developer
  • Спамер
  • *
  • Пораки: 2934
  • Популарност: +936/-129
  • Коју послуку порати...коме?
Правило за отварање на тема
« на: Април 24, 2018, 04:40:38 pm »

Доколку сакате да дадате некаков предлог или имате добра идеја во врска со серверот, можете да го користите подолу наведениот формулар и да отворите нова тема во овој борд.

ФОРМУЛАР:
Ваше име и презиме на сервер:
Колку долго играте на нашиот сервер:
Наслов на предлогот/идејата:
Објаснување:

НАСЛОВ:
[Идеја] Ваш Наслов
[Предлог] Ваш Наслов

ИНФО: Темата задолжително треба да содржи анкета.
Напомена: Задолжително е пополнување на целиот формулар, во спротивно вашата тема ќе биде избришана.