Февруари 20, 2020, 09:47:38 am

Автор Тема: Продавам Картинг  (Прочитано 108 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен JimmSenator

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 343
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: Jimm Senator
Продавам Картинг
« на: Февруари 15, 2020, 01:48:16 am »
Име и презиме(на сервер):Јимм_Сенатор
Телефонски број(Задолжително):075/500/099
Што продавате:Картинг , 45милиони фул туне регистрирано и ремонтирано . Само 2 се на цел сервер !

Отсутен JimmSenator

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 343
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: Jimm Senator
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #1 на: Февруари 15, 2020, 05:30:16 pm »
Refresh!

Отсутен Bonaparte ツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 495
 • Популарност: +24/-4
 • ♥ Nije lako biti ja, al' je jako ♥
 • Nick на сервер: 𝕵𝖆𝖈𝖐 𝕭𝖔𝖓𝖆𝖕𝖆𝖗𝖙𝖊
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #2 на: Февруари 15, 2020, 08:15:26 pm »
25м?


Отсутен JimmSenator

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 343
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: Jimm Senator
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #3 на: Февруари 15, 2020, 11:07:27 pm »

Отсутен pr!nce

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 751
 • Популарност: +16/-16
 • ccc
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #4 на: Февруари 16, 2020, 12:52:15 am »
ni moe ni tvoe za 7m da si podademe raka

Отсутен JimmSenator

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 343
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: Jimm Senator
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #5 на: Февруари 16, 2020, 11:08:21 pm »

Отсутен Michael DeVille

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 674
 • Популарност: +21/-11
 • History is decided by winners
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #6 на: Февруари 16, 2020, 11:16:38 pm »
1m

Отсутен Pinki

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 164
 • Популарност: +16/-0
 • Kavadarci
 • Nick на сервер: Taymor_Stibetta
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #7 на: Февруари 16, 2020, 11:32:28 pm »

Отсутен DON JAKIMOV

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 244
 • Популарност: +4/-9
 • Nick на сервер: Don Jakimov
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #8 на: Февруари 17, 2020, 08:10:32 pm »
28m


Отсутен Johnes Michael

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 85
 • Популарност: +0/-0
 • IDE GASS
 • Nick на сервер: I sam znas!
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #9 на: Февруари 17, 2020, 08:13:32 pm »
Zamena za NRG-500 i doplata moja?

Отсутен JimmSenator

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 343
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: Jimm Senator
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #10 на: Февруари 17, 2020, 09:06:58 pm »

Отсутен JimmSenator

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 343
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: Jimm Senator
Одг: Продавам Картинг
« Одговори #11 на: Февруари 18, 2020, 10:32:09 am »
Продадено,лоцк