Февруари 20, 2020, 09:47:31 am

Автор Тема: Сервер  (Прочитано 202 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Evgen_Konoplanka

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 182
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Evgen_Konoplanka
Сервер
« на: Февруари 14, 2020, 09:47:59 pm »
Од 16:30 викате наскоро ќе се пушти еве го 21:46 не е пуштен ај одговорете да знаеме реално кога ќе се пушти дали за кратко или утре?

Отсутен 0k

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1050
 • Популарност: +56/-7
 • donno...
 • Nick на сервер: /
Одг: Сервер
« Одговори #1 на: Февруари 14, 2020, 09:56:29 pm »
Леле плачеле по серверот леле душички  :'(
police simulator
Brian Chambers, Travis Palmer, John Donnovan
rest in heaven kobe

Отсутен Evgen_Konoplanka

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 182
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Evgen_Konoplanka
Одг: Сервер
« Одговори #2 на: Февруари 14, 2020, 10:07:13 pm »
Интересен си?

Отсутен John_Price

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 110
 • Популарност: +3/-1
 • Nick на сервер: John_Price
Одг: Сервер
« Одговори #3 на: Февруари 14, 2020, 10:13:04 pm »
Ja mislam deka zasluzhueme po 1m nagradi oti tolku chekame a

Отсутен Evgen_Konoplanka

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 182
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Evgen_Konoplanka
Одг: Сервер
« Одговори #4 на: Февруари 14, 2020, 10:14:27 pm »
Да ти кажам и заслужуваме

Отсутен 千丨匚卄ㄖ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 19
 • Популарност: +0/-4
 • 🏀
Одг: Сервер
« Одговори #5 на: Февруари 14, 2020, 10:19:12 pm »
Ako moze 1,2m na banka za mene i 100k mats

Отсутен Evgen_Konoplanka

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 182
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Evgen_Konoplanka
Одг: Сервер
« Одговори #6 на: Февруари 14, 2020, 10:34:25 pm »
Да не ти се слоши?

Отсутен 0k

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1050
 • Популарност: +56/-7
 • donno...
 • Nick на сервер: /
Одг: Сервер
« Одговори #7 на: Февруари 15, 2020, 12:36:54 am »
Мора тајкуните да се наградат, МОРА.
police simulator
Brian Chambers, Travis Palmer, John Donnovan
rest in heaven kobe

Отсутен Evgen_Konoplanka

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 182
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Evgen_Konoplanka
Одг: Сервер
« Одговори #8 на: Февруари 15, 2020, 02:14:38 am »
Далеку сум од ТАЈКУН

Отсутен Marrco Hernandez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 45
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Marrco_Hernandez
Одг: Сервер
« Одговори #9 на: Февруари 15, 2020, 12:31:11 pm »
Опен којзнае кога ке биде

Отсутен Jarrett Livingston

 • 1336
 • Support
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 2246
 • Популарност: +18/-15
 • DreamWorld Support
Одг: Сервер
« Одговори #10 на: Февруари 15, 2020, 01:23:06 pm »
Немора со отворање на теми кога ќе се пушти ќе сте известени.
1336'