Февруари 20, 2020, 09:35:21 am

Автор Тема: [DM,g+H]Shakur_Colrone,William_Hoffman  (Прочитано 18 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен M-O-S-T-E-R-6-K

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 124
 • Популарност: +1/-0
 • Гази оти ке те газат
 • Nick на сервер: N/A
[DM,g+H]Shakur_Colrone,William_Hoffman
« на: Февруари 13, 2020, 10:10:34 pm »
Ваш nickname (име презиме): Al_Perrone
Име и презиме на играч кој крши правило:William Hoffman i Shakur Colrone
Причина:sredete gi ovie dmerite pred JAS da pocnam da dmam nema da izlezat od md.... nemozhi coek da rpa na rajat
Доказ (Задолжително):https://imgur.com/a/LABtIKF

Отсутен M-O-S-T-E-R-6-K

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 124
 • Популарност: +1/-0
 • Гази оти ке те газат
 • Nick на сервер: N/A
Одг: [DM,g+H]Shakur_Colrone,William_Hoffman
« Одговори #1 на: Февруари 14, 2020, 09:55:19 pm »
refresh

Отсутен fяє∂ αи∂єяѕσи

 • Server Admin
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 122
 • Популарност: +1/-0
 • 𝔩𝔢𝔤𝔢𝔫𝔱
Одг: [DM,g+H]Shakur_Colrone,William_Hoffman
« Одговори #2 на: Февруари 15, 2020, 05:19:23 pm »
За да се казни играч мора да те има дмнато до крај и да имаш фатено десно од екранот кој те дмнал.


Канатче.

When life knocks you down, stand the f*** up and say,
"You hit like a bitch"