Февруари 20, 2020, 09:34:11 am

Автор Тема: Predlog-Pcovki navredi da nema  (Прочитано 73 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен DorneliusKennecton

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 193
 • Популарност: +0/-3
Predlog-Pcovki navredi da nema
« на: Февруари 03, 2020, 11:28:10 pm »
Ваше име и презиме на сервер:
Колку долго играте на нашиот сервер:
Наслов на предлогот/идејата:Da nema pcovki navredi da izlevat *****
Објаснување:Па вака се користат многу зборовите што не се прикладни дека играат и помали деца на срв пр како што се пцовките да те ебам нејкам да кажувам и на форум има мали деца

Отсутен kliQ.klaQ.bOOM

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +11/-4
 • Guess who's is back ?
 • Nick на сервер: Max Rouch
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #1 на: Февруари 05, 2020, 12:30:36 am »
Dobro bi bilo, stavi glasanje.

Отсутен Quannel.Owens

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 743
 • Популарност: +63/-16
 • #R3KT
 • Nick на сервер: ℚ𝕦𝕒𝕟𝕟𝕖𝕝 𝕆𝕨𝕖𝕟𝕤 / 𝕎𝕖𝕤𝕝𝕖𝕪 𝔸𝕣𝕔𝕠.
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #2 на: Февруари 05, 2020, 12:15:37 pm »
Не, да има само казни за ООЦ пцовки/навреди а за ИЦ да нема.
LSPD Officer Quannel Owens.

Wesley Arco paused
Quannel Owens active
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Отсутен bokisha

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 143
 • Популарност: +22/-1
 • my mamma created a g.o.a.t.
 • Nick на сервер: Tayvon McIntyre
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #3 на: Февруари 05, 2020, 12:18:44 pm »
Нема да е тоа тоа, коа ќе го опцуеш некој да го опцуеш ко човек а не вака ко на лол ***** да неможеш на раат да му искараш се. :D
Се шалам мислам дека е добро ама само за OOC.

Отсутен Warren Griffin

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 477
 • Популарност: +10/-0
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #4 на: Февруари 08, 2020, 06:21:07 pm »
IC никако, OOC може.


Prva reč je bila "plati", brojim nule i kapiram
Da neću stati, dok oko vrata ne bude "gimnasticar"

Отсутен JacobRichardson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 969
 • Популарност: +11/-7
 • DreamWorld Administrator
 • Nick на сервер: Jacob_Richardson
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #5 на: Февруари 08, 2020, 10:54:30 pm »Отсутен Menaced

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 243
 • Популарност: +23/-3
 • Niko nema oci boje sudbine.
 • Nick на сервер: //////
Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.

1826CHC
paused

Отсутен Jony_Marshall

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 85
 • Популарност: +3/-0
 • Едно е да сакаш,друго е да можеш !
 • Nick на сервер: Jony_Marshall

СВЕТИ НИКОЛЕ ГАНГ !!

Отсутен 千丨匚卄ㄖ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 19
 • Популарност: +0/-4
 • 🏀
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #8 на: Февруари 11, 2020, 10:34:25 pm »
IC никако, OOC може.
+ Da ne se stava u dh za ic pcovka, glupo e

Отсутен 𝐉𝐨𝐞𝐥 𝐁𝐮𝐜𝐡𝐡𝐨𝐥𝐳

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Joel Buchholz
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #9 на: Февруари 13, 2020, 12:16:13 pm »
Не, да има само казни за ООЦ пцовки/навреди а за ИЦ да нема.

Отсутен Mitushevv^

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 67
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Kire_Mitusev
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #10 на: Февруари 14, 2020, 07:00:11 pm »

Отсутен Gabriel Virerra

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 599
 • Популарност: +14/-6
 • 🇹​🇷​🇦​🇯​🇰​🇴​🇼​🇿
 • Nick на сервер: Gabriel_Virerra
Одг: Predlog-Pcovki navredi da nema
« Одговори #11 на: Февруари 15, 2020, 12:06:19 am »
Ако има *** место збор че има многу искористување на сервер.
OOC: Gabriel_Virerra: da ti *** јас че спамам со ова и че има пријави.Админи нема да казнуваат пошто е цензурирано а ти знајш шо ти викам и пцовки че има премногу.

** Имам заприметено дека средуваш гамемод, и на него има BadWords ( лоши зборови ) и имаш за кој збор да клај *** хахах :D

Gabriel Virerra still alive.
Unutrasna vatra koju ljudi zovu muda.