Февруари 20, 2020, 09:34:58 am

Автор Тема: Revenge Kill [ RK ]  (Прочитано 36 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Carlos Ranieri™

 • Leader Manager
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 470
 • Популарност: +10/-7
 • Јас не воведувам ред, јас сечам глави.
 • Nick на сервер: Carlos Ranieri
Revenge Kill [ RK ]
« на: Јануари 23, 2020, 03:27:28 pm »

Revenge Kill е убиство од освета со или без добра RolePlay причина.

Најчести примери :
- убивате некого , после 10 минутки пример истиот играч доаѓа и пак го убивате.

Отсутен Carlos Ranieri™

 • Leader Manager
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 470
 • Популарност: +10/-7
 • Јас не воведувам ред, јас сечам глави.
 • Nick на сервер: Carlos Ranieri
Одг: Revenge Kill [ RK ]
« Одговори #1 на: Јануари 23, 2020, 03:27:58 pm »
НАПОМЕНА :

- Казна ќе биде со 3 часа во Демир Хисар.