Февруари 20, 2020, 09:36:25 am

Автор Тема: Bunny Hop [ BH ]  (Прочитано 32 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Carlos Ranieri™

 • Leader Manager
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 470
 • Популарност: +10/-7
 • Јас не воведувам ред, јас сечам глави.
 • Nick на сервер: Carlos Ranieri
Bunny Hop [ BH ]
« на: Јануари 23, 2020, 03:06:43 pm »
Bunny Hop
Bunny Hop е постојано скокање на карактерот или со велосипед.

Најчести примери :
- Имате лисици , ви имаат дозволено (( /odicuff )) , одбегнувате RolePlay со цел да се спасите , скокајќи цело време со лисици.
- Зимате рент велосипед од цивил , и постојано скокате нагоре , изведувајќи некаков трик што е строго забрането.

Отсутен Carlos Ranieri™

 • Leader Manager
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 470
 • Популарност: +10/-7
 • Јас не воведувам ред, јас сечам глави.
 • Nick на сервер: Carlos Ranieri
Одг: Bunny Hop [ BH ]
« Одговори #1 на: Јануари 23, 2020, 03:07:16 pm »
НАПОМЕНА :

- Казна ќе биде со 1 час во Демир Хисар.