Јануари 23, 2020, 01:10:15 am

Автор Тема: [ DM x4 ] Jessica_Grimsted - Steve_Jobs  (Прочитано 14 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ChireWigsley

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 26
 • Популарност: +0/-0
 • Мадридиста
 • Nick на сервер: Kristijan_Wigsley
[ DM x4 ] Jessica_Grimsted - Steve_Jobs
« на: Јануари 15, 2020, 05:46:51 am »
Ваш nickname (име презиме): Kristijan_Wigsley
Име и презиме на играч кој крши правило: Jessica_Grimsted - Steve_Jobs
Причина: Еднаш ме уби Jessica_Grimsted не успеав да сликам се гледа на тоа десно кој ме убил и сум во болница идат таму ме убиваат уште кој знае колку пати заедно со Steve_Jobs не сум единствен ( БАН ИЛИ БРИШЕТЕ АЦЦ )
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/OGFGtWl ( БРИШЕЊЕ АКАУНТ )

Отсутен AnthonyDinnatale.

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 647
 • Популарност: +2/-8
 • Автокоманда!
 • Nick на сервер: Anthony_Dinnatale
Одг: [ DM x4 ] Jessica_Grimsted - Steve_Jobs
« Одговори #1 на: Јануари 15, 2020, 12:13:14 pm »
Казнет е,Катанче !