Јануари 23, 2020, 12:54:21 am

Автор Тема: Прашање  (Прочитано 48 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Виктор Ристовски ;]

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 750
 • Популарност: +12/-2
 • Виктор Ристовски
Прашање
« на: Јануари 15, 2020, 03:44:46 am »
Име и презиме на сервер: Franklin Bonnuchi
Левел(незадолжително): 40
За што станува збор: Па сакам да прашам дали се враќа имот не бев играл 2-3 месеца и ми избришале куќа
Слика/видео:/

Присутен Jᴀʀʀᴇᴛᴛ Lɪᴠɪɴɢsᴛᴏɴ

 • 1336
 • Support
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1915
 • Популарност: +12/-12
 • DreamWorld Support
Одг: Прашање
« Одговори #1 на: Јануари 16, 2020, 01:26:49 am »
Не враќаме.