Јануари 23, 2020, 12:59:18 am

Автор Тема: Salvatore_Bonnuci опоменат од администратор Jenson Button  (Прочитано 7 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Jenson Button

  • Server Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 870
  • Популарност: +7/-2
  • Administrator Level 4
  • Nick на сервер: Jenson_Button
Од кој е опоменат: jenson button
Име и презиме на опоменат играч: Salvatore bonnuci
Доказ (Задолжително): http://dw-game.info/forum/index.php?topic=69096.0
Причина: Tешки пцовки