Јануари 23, 2020, 12:52:22 am

Автор Тема: Stack.  (Прочитано 249 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен vtf A4KE

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1198
 • Популарност: +16/-0
 • Sᴛanʟ𝖊ʏ
Одг: Stack.
« Одговори #60 на: Јануари 15, 2020, 04:58:30 am »

Отсутен Shaolin

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 40
 • Популарност: +0/-1
Одг: Stack.
« Одговори #61 на: Јануари 15, 2020, 05:09:55 am »
od kaj ti tolku pari aco
in sea of people my eyes will always search for you

Aartyom Llowney - Црн Витез(Solo RP)
Diondre Willoughby - Ballad of alive Soulja

Отсутен vtf A4KE

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1198
 • Популарност: +16/-0
 • Sᴛanʟ𝖊ʏ
Одг: Stack.
« Одговори #62 на: Јануари 16, 2020, 06:00:38 pm »
Симулацијата се стопира. Почнувам со нова симулација од Борис Николарвски