Јануари 23, 2020, 12:51:55 am

Автор Тема: Aj itnooo Tery Gledaj me mestat  (Прочитано 111 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Widy_Firenzo

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 4
  • Популарност: +0/-0
Aj itnooo Tery Gledaj me mestat
« на: Јануари 06, 2020, 09:37:49 pm »
Име и презиме(ваше):Widy_Firenzo
Од кој админ сте банирани:Jenson_Button
Линк од тема за вашиот бан:
Слика дека вашиот акаунт е баниран:ban sum ne mora slika
Датум кога сте добиле бан:06.01.2020
Ваше објаснување за банот(незадолжително):Bev old i gledam chat a nema nikoj proveriv cel old pisav /pomos adm sredi ima edni so bug vo dzidovi a oni ne bile bug nego jas sum bil bug posto mi pagja internet i zosto ne mi kaza admino deka ja sum bug da idam relog ako imam hph ja imav deagle ke gi dmav ama ne gi gleav ispagja deka admino me namesti pakda sum ban.
Зошто мислите дека треба да сте унбан:Si imam 70 lvl i imot 30m i nesto pari i sakam da prodolzam da igram
Ваши RolePlay активности кои се поставени на форум:

Отсутен BoKiii

  • Developer
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 818
  • Популарност: +41/-6
  • За вас сам Ајнштајн.
Одг: Aj itnooo Tery Gledaj me mestat
« Одговори #1 на: Јануари 15, 2020, 03:14:13 am »
Нема унбан.