Февруари 20, 2020, 09:34:50 am

Автор Тема: (DAVAM) Premnogu EFEKTI  (Прочитано 1255 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Woozie ツツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 696
 • Популарност: +34/-0
 • Ги ценам тие што си ја признаваат Грешката!
(DAVAM) Premnogu EFEKTI
« на: Мај 24, 2018, 12:10:51 pm »
Што споделувате: EFEKTI
За кој програм е алатката: PH CS6
Link за превземање: https://imgur.com/a/uojNK se siminjat
« Последно менување: Мај 27, 2018, 03:28:38 pm Qᴜɪɴᴄʏ ᴍᴇɴᴀᴄᴇ »
ex.James_Hernandez

Отсутен brisbane'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 405
 • Популарност: +4/-0
 • Zach Brisbane
Одг: (DAVAM) Premnogu EFEKTI
« Одговори #1 на: Мај 24, 2018, 01:51:20 pm »
Има добри ќе послужат :D

Отсутен C̶a̶l̶a̶b̶r̶e̶s̶e̶

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2169
 • Популарност: +38/-4
 • london/england
 • Nick на сервер: Peter Calabrese
Одг: (DAVAM) Premnogu EFEKTI
« Одговори #2 на: Мај 24, 2018, 07:56:11 pm »
Има добри ќе послужат :D
Отсутен designtwick12

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 67
 • Популарност: +0/-1
Одг: (DAVAM) Premnogu EFEKTI
« Одговори #3 на: Мај 24, 2018, 08:00:05 pm »
Одлично ке послужат

Отсутен ᴛʜᴇ ᴋɪɴɢ'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 418
 • Популарност: +25/-0
 • ʟᴏᴠᴇ ɪs ᴡᴀʀ!
Одг: (DAVAM) Premnogu EFEKTI
« Одговори #4 на: Мај 24, 2018, 08:15:27 pm »
има јаки
@teddy
се потпиша во рапот со крв, не со креда!Отсутен Prince

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 693
 • Популарност: +19/-0
 • matori furaju se aligatori
 • Nick на сервер: Laywein Wrighten
Одг: (DAVAM) Premnogu EFEKTI
« Одговори #5 на: Мај 24, 2018, 11:09:00 pm »
mm interesni, kje pomognat

Отсутен Woozie ツツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 696
 • Популарност: +34/-0
 • Ги ценам тие што си ја признаваат Грешката!
Одг: (DAVAM) Premnogu EFEKTI
« Одговори #6 на: Мај 25, 2018, 02:16:23 pm »
може да ги симнете на десен лик на сликата и саве имејџ ес
ex.James_Hernandez

Отсутен GHOSTFACE

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1035
 • Популарност: +27/-1
 • Bootlegs Basement Lab
 • Nick на сервер: Avondre_Lattimore
Одг: (DAVAM) Premnogu EFEKTI
« Одговори #7 на: Мај 27, 2018, 03:28:19 pm »
Доста корисни !