Февруари 20, 2020, 09:38:32 am

Автор Тема: 12 O'clock Crew - Official Theme  (Прочитано 720 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен pattersonL_

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 186
 • Популарност: +2/-0
 • Nick на сервер: Lorenzo_Patterson
12 O'clock Crew - Official Theme
« на: Декември 25, 2019, 08:27:51 pm »


12 O'Clock Crew
Група на афро-американци, кои имаат голема љубов кон моторите, автомобилите.
Сите кои се дел од оваа група, се многу добри со нивните мотори, обожаваат да се
парадирааат со истите и да прават различни видови на "stunts".
Живеат во населбата Вилоуфиелд, повеќето живеат во зградата која е дадена од
државата на лица кои земаат социјална помош..Се би направиле за брз кеш и за да
имаат подобри мотори, момците имаат нафурано однесување.. но знаат кога да го
прекинат тоа, немаат некое училиште се што научиле, научиле на улиците низ Гантон.
Сите имаат стигнато до средно образование кое го учеле во Вилоуфиелд Средното
училиште. На училиште повеќе оделе за да направат некој дил, да свртат некој брз кеш.
После долга мака сите имаат мотори, кои не се баш силни на повеќето од дечките моторите
му се движат со јачина од 125-250 кубици.После долго време шиткање на марихуана, дечките
од Вилоуфиелд  се запознаваат со мексиканците од Корона, кои ги снабдуваат со метал
кој го препродаваат за добар кеш.« Последно менување: Декември 26, 2019, 12:45:40 am pattersonL_ »

Отсутен pattersonL_

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 186
 • Популарност: +2/-0
 • Nick на сервер: Lorenzo_Patterson
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #1 на: Декември 26, 2019, 12:48:05 am »
ООЦ објаснување за симулацијата:
Земена е приватна организација со која ќе пробаме да ја симулираме групата
од Балтиморе, 12 O'clock Boys.. повеќе можите да видите на овој линк.
http://dw-game.info/forum/index.php?topic=66500.msg352392#msg352392

Отсутен Michael Massino

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 389
 • Популарност: +3/-0
 • KiC LSPD
 • Nick на сервер: Michael Massino
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #2 на: Декември 26, 2019, 12:55:18 am »
Продолжи така
CoP in Los Santos Police Department


Отсутен ᴀᴢᴢᴏʟɪɴᴏ ᴘᴀᴄᴄɪᴏʀᴇᴛᴛɪ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 402
 • Популарност: +7/-0
 • ...
 • Nick на сервер: Azzolino_Paccioretti
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #3 на: Декември 26, 2019, 01:02:47 am »
Изгледа интересно

Отсутен Pashata Havesky 🇧🇬

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 206
 • Популарност: +4/-0
 • Левове Левове
 • Nick на сервер: Aga
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #4 на: Декември 26, 2019, 01:25:17 am »
супер е

 Знам те пушко кад си пиштољ била


Отсутен Giuseppe Profaci

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 547
 • Популарност: +84/-45
 • Nick на сервер: Satoru Nomura
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #5 на: Декември 26, 2019, 09:44:36 am »
одлично бро.
'Imam svoju bandu uvijek pušim gens sa njima'
yakuza leader.

Отсутен Back Jacke

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 354
 • Популарност: +6/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #6 на: Декември 26, 2019, 11:31:13 am »
пратам браво .

Отсутен NapoleonBonaparte

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 194
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: Napoleon_Bonaparte
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #7 на: Декември 26, 2019, 12:05:32 pm »

Отсутен pattersonL_

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 186
 • Популарност: +2/-0
 • Nick на сервер: Lorenzo_Patterson
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #8 на: Декември 26, 2019, 07:46:04 pm »


Момците се запознаваат со групата од Гантон.
» https://imgur.com/a/bZFIL1P
« Последно менување: Декември 26, 2019, 07:49:23 pm pattersonL_ »

Отсутен Kenneth Bridges

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1244
 • Популарност: +103/-9
 • Активен само на Форум.
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #9 на: Декември 26, 2019, 07:58:32 pm »
топ

ex*GameMaster Level 2.
ex. TAXI,MS-13,BLOODS leader.

“No matter what these people say about me, my music doesn’t glorify any image. My music is spiritual when you listen to it. It’s all about emotion, I tell my innermost, darkest secrets.” - 2pac

Steam account.

Отсутен Roman

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 479
 • Популарност: +92/-14
 • /
 • Nick на сервер: ex shef
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #10 на: Декември 26, 2019, 08:01:42 pm »

Отсутен jeremiah.jedan.jedini

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 42
 • Популарност: +1/-3
 • money on my mind
 • Nick на сервер: Retired Leader Manager
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #11 на: Декември 26, 2019, 10:14:27 pm »
tibam konecno nekoj zemal porg za da rpa
najjak potpis

Отсутен Roman

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 479
 • Популарност: +92/-14
 • /
 • Nick на сервер: ex shef
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #12 на: Декември 26, 2019, 11:18:51 pm »
супер , пиши пм

Отсутен Ansssss🖤

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 111
 • Популарност: +16/-3
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #13 на: Декември 26, 2019, 11:22:12 pm »
Па не е лошо.

Отсутен pattersonL_

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 186
 • Популарност: +2/-0
 • Nick на сервер: Lorenzo_Patterson
Одг: 12 O'clock Crew - Official Theme
« Одговори #14 на: Декември 26, 2019, 11:40:22 pm »