Автор Тема: Patrick J. Coleman  (Прочитано 163 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен phantom

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 256
 • Репутација: 5
Patrick J. Coleman
« на: мај 23, 2018, 12:02:05 am »
Patrick J. ColemanГодини: 28
Потекло: Chicago,Illinois
Професија: Полициски службеник (ЛС-ПД,формиран ЧИКАГО)
Цитат
Биографија:
- Patrick е долгодишен офицер во ЛС-ПД тимот,кој формиран офицер е углавно во департментот на Чикаго.Живее само со
неговиот татко неговата мајка го напуштила како мал,таткому е бивши пожарникар.Таткому потекнува од чисто семејство
според дедому полицаец и мајка му професрока,од мал го учат на култура и морал.Патрик созрева и обрнува големо внимание
на училиштето наспроти неговите другари кој настануват нарко дилери и убијци.Патрик после учењето се пријавува на голема
академија во Чикаго и ја завршува после неколку години.Влегува во тимот на Chicago Police Department и после позитивнитие
влијаниа постанува добар оффицер.После големата акција која ја извршува солидно е повикан во Лос Сантос на служба
целото семејство на Патрик се преместува и го подржуват во големиот Лос Сантос.Патрик е навикнат на тешки предизвици во животот и е сосема фин човек,знае како да реагира на провокации и е сосема стабилен оффицер кога е на терен.Луѓето го сакаат и го познават,обрнува внимание и е голем бунтовник на наркотикот.

Отсутен phantom

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 256
 • Репутација: 5
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #1 на: мај 23, 2018, 12:05:20 am »
#StartofWatch


Отсутен phantom

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 256
 • Репутација: 5
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #2 на: мај 23, 2018, 12:06:09 am »
#Officer #Coleman #MissionComplete #SuspectArrested


Отсутен tyrese basciano'

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 903
 • Репутација: 9
 • LSG leader.
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #3 на: мај 23, 2018, 12:06:30 am »
добаррр.
12/06/2018 lsg

Tyrese 'TYRE' Basciano - Varrior Locotes XIII - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=10278.0

Varrior Locotes XIII - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=10067.014/06/2018 LSG Leader


Отсутен phantom

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 256
 • Репутација: 5
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #4 на: мај 23, 2018, 12:07:01 am »
#OfficerColeman #TrafficStop #StartofWatch

« Последно менување: мај 23, 2018, 12:09:05 am Dictator »

Отсутен phantom

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 256
 • Репутација: 5
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #5 на: мај 23, 2018, 12:08:42 am »
#PoliceLS #GantonFight #SundayActionAwayОтсутен crazy serbs

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 82
 • Репутација: 2
 • latino evropa
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #6 на: мај 23, 2018, 12:20:19 am »
уфффффффффффффф привлечно.
KOSOVO JE SRCE SBRIJE!

Отсутен Nathan Loughrey

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 118
 • Репутација: 6
 • bigger than satan
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #7 на: мај 23, 2018, 12:25:57 am »
браво

Отсутен John Dixon

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 627
 • Репутација: 15
 • Mi smo odrasli u zemlji gde nas život nije mazio.
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #8 на: мај 23, 2018, 12:42:47 am »

Отсутен Diego Scarletta`♆

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 321
 • Репутација: 4
 • FBI Agent ツ
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #9 на: мај 23, 2018, 12:45:34 am »
Браво легенд топ е

Отсутен 'RASTAVEZ TEPLERATON 乡

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 753
 • Репутација: 5
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #10 на: мај 23, 2018, 12:58:36 am »
среќно у РП

Отсутен JohnDonnovan

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 369
 • Репутација: 16
 • GGMU
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #11 на: мај 23, 2018, 02:01:27 am »
Браво  :)
RIP X

Отсутен Aleksandar Chronn

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 285
 • Репутација: 3
 • YAKUZA
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #12 на: мај 23, 2018, 03:26:02 am »

Отсутен diesolo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1435
 • Репутација: 12
 • tyrone bennett aka dmer
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #13 на: мај 23, 2018, 08:11:57 am »

Отсутен carrey'

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 202
 • Репутација: 0
Одг: Patrick J. Coleman
« Одговори #14 на: мај 23, 2018, 08:40:02 am »