Јануари 23, 2020, 12:53:17 am

Автор Тема: Како до Инвите  (Прочитано 95 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен MarrcoHernandez.

  • Moderator
  • Почетник
  • *
  • Пораки: 28
  • Популарност: +0/-0
  • Nick на сервер: Marrco_Hernandez
Како до Инвите
« на: Декември 15, 2019, 06:23:01 pm »
                                             Доколку сакате инвите во нашата порг треба следново.
                                                            1.Левел 10+
                                                            2.Да не сте казнети од админ/ДХ најмалце 5дена
                                                            3.Да не прекршувате правила
                                                            4.Да знаете основни правила