Автор Тема: Outsider Hoobs  (Прочитано 164 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Hoobs

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 99
 • Репутација: 26
Outsider Hoobs
« на: мај 22, 2018, 07:05:37 pm »
HoobsЛични Податоци:
Име: James.
Презиме: Clarson.
Надимак: Hoobs.
Години: 20.
Место на живеење: Jefferson, Los Santos.
Државјанство:San Andreas

IC работи за Hoobs:
Висина:182цантиметри.
Килограми:78Килограми
Карактер:Агресивен
Хоби:Олд тимери


Biography:
Hoobs...
Уште од мали нозе живее со дедо му.Дедо му е премногу
стар.Но го учел Hoobs да се тепа,да ракува со оружје и
многу работи науил од дедо му.Hoobs и неговите браќа
Секој ден се собираат кај нивниотkvart или liquor.Тоа им
 е многу добро место за собиранје.Hoobs во нивното друштво
е еден од помалите,он е оутсидер.Hoobs е еден од
 најголемите осомничени луѓевоСан Андреас.Сите го знаат по
неговите глупости,се дружи со многу проблематично друштво,
најомилено нешто му е дрогата.Најголема желба
 на полицајците е да го фатат Hoobs.Отсутен Vinnie Richardson

 • Баниран
 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1538
 • Репутација: 125
 • Winnie
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #1 на: мај 22, 2018, 07:14:51 pm »
samo napred

Отсутен Alexandro Ferrari

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 308
 • Репутација: 4
 • Bloods.
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #2 на: мај 22, 2018, 07:31:55 pm »

Отсутен Kevinho_Kawan

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 164
 • Репутација: 14
 • Многу влегле ама не биле свесни на последиците.
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #3 на: мај 22, 2018, 07:40:29 pm »

Отсутен Jeremy Hernandez ツツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 683
 • Репутација: 33
 • Ги ценам тие што си ја признаваат Грешката!
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #4 на: мај 22, 2018, 07:50:46 pm »
Добро е  ;)
ex.James_Hernandez

Отсутен Дариус Хофман

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 448
 • Репутација: 2
 • Крал.
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #5 на: мај 22, 2018, 08:01:20 pm »
Ex:
Darius_Hoffman : Eight Tray Gangster simulation.
http://dw-game.info/forum/index.php?topic=10965.0
Terrance_Ferguson: Simulation with Patrick ( Brothers)

Отсутен Hoobs

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 99
 • Репутација: 26
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #6 на: мај 22, 2018, 10:44:36 pm »

Отсутен jasson crawford' 卍

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 174
 • Репутација: 2
 • Ало, Хитлер на телефон, повелете?
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #7 на: мај 22, 2018, 10:52:47 pm »
Bad....Seek heil mein Führer !

Отсутен tyrese basciano'

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 903
 • Репутација: 9
 • LSG leader.
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #8 на: мај 22, 2018, 10:55:32 pm »
12/06/2018 lsg

Tyrese 'TYRE' Basciano - Varrior Locotes XIII - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=10278.0

Varrior Locotes XIII - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=10067.014/06/2018 LSG Leader


Отсутен John Dixon

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 627
 • Репутација: 15
 • Mi smo odrasli u zemlji gde nas život nije mazio.

Отсутен Mattheus Finner

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1309
 • Репутација: 24
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #10 на: мај 22, 2018, 11:07:36 pm »
Bravo
Национална социјалистичка партија.
- http://dw-game.info/forum/index.php?topic=11376.msg93485#msg93485 -

Отсутен Nathan Loughrey

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 118
 • Репутација: 6
 • bigger than satan
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #11 на: мај 23, 2018, 12:39:22 am »
браво

Отсутен 'RASTAVEZ TEPLERATON 乡

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 753
 • Репутација: 5
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #12 на: мај 23, 2018, 01:00:09 am »
Среќно у РП  ;D

Отсутен Ansel Adams

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 245
 • Репутација: 20
 • Chief of Police
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #13 на: мај 23, 2018, 01:01:56 am »
Добро RP!

Отсутен JohnDonnovan

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 369
 • Репутација: 16
 • GGMU
Одг: Outsider Hoobs
« Одговори #14 на: мај 23, 2018, 01:50:14 am »
Интересно !
RIP X