Јануари 25, 2020, 04:37:31 am

Автор Тема: FBI Agent - Michael Brunson  (Прочитано 275 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
FBI Agent - Michael Brunson
« на: Декември 07, 2019, 04:04:39 pm »

Надворешен изглед на Агент Brunson

 
Име и Презиме: Michael Brunson
  Датум на раѓање, години: 8ми Август - 1997
  Место на раѓање:  Garland, TX
  Место на живеење: Los Santos, Idlewood.
  Образование: Средно училиште: St. Mark's High School, Dallas - Texas.
  Државјанствo: Американец.
  Религија: Католик


  Кратка биографија za Agent Brunson:
  Agent Brunson е роден во Garland. Таму живеел до својата 18 година, потоа се
  преселил овде во Los Santos. Michael, основното и средното образование го изучил во Dallas, Texas.
  Кога се преселил овде во Los Santos, тој се запишал на факлутетот за безбедност,
  тој завршил како првенец во својата генерација, и после тоа тој се пријавил на конкурсот за агенти
  на Лос Сантос...тој го положе тестот и го помина конкурсот, моментално е дел на ФБИ.
« Последно менување: Декември 07, 2019, 04:27:25 pm DeAndre Johnson »

Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #1 на: Декември 07, 2019, 07:23:36 pm »


Отсутен JacobRichardson

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 954
 • Популарност: +6/-7
 • DreamWorld Administrator
 • Nick на сервер: Jacob_Richardson
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #2 на: Декември 07, 2019, 09:50:38 pm »
Браво!Отсутен ᴀᴢᴢᴏʟɪɴᴏ ᴘᴀᴄᴄɪᴏʀᴇᴛᴛɪ

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 382
 • Популарност: +4/-0
 • Nick на сервер: Azzolino_Paccioretti
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #3 на: Декември 07, 2019, 09:52:54 pm »

Отсутен Michael Massino

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 364
 • Популарност: +3/-0
 • KiC LSPD
 • Nick на сервер: Michael Massino
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #4 на: Декември 07, 2019, 10:03:30 pm »
CoP in Los Santos Police Department


Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #5 на: Декември 08, 2019, 08:01:53 am »
Благодарам на сите!  :-*

Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #6 на: Декември 08, 2019, 03:25:15 pm »


Отсутен 𝚍𝚓𝚘𝚕𝚎

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 19
 • Популарност: +0/-0
 • 𝔩𝔢𝔤𝔢𝔫𝔡
 • Nick на сервер: Calum_Courtney
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #7 на: Декември 08, 2019, 03:36:23 pm »
браво.

I always tell the truth, even if i lie.

Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #8 на: Декември 08, 2019, 07:19:39 pm »
Going Undercover in the streets!


Отсутен NapoleonBonaparte

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 158
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: Napoleon_Bonaparte
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #9 на: Декември 08, 2019, 09:53:48 pm »

Отсутен Sweet_Knew !

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 87
 • Популарност: +0/-0
 • Автокоманда!
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #10 на: Декември 08, 2019, 09:54:59 pm »
Добро е колега

Отсутен Непознат идентитет

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 160
 • Популарност: +4/-3
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #11 на: Декември 08, 2019, 09:59:54 pm »
Голем е фонтот на текстот на рпто. И не ставај рп акции кога одеш андеркавер оти некој ќе искористи доказ и ќе знае дека рпаш фби, а така може да те убијат или ќе ти негират (нема да ти обраќат внимание или ќе те избегнуват). А темата е прилично добра, а можеш многу повеќе. 
« Последно менување: Декември 08, 2019, 10:01:29 pm Инспектор Томе »

Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #12 на: Декември 08, 2019, 10:36:12 pm »
Добро е колега
Фала Колега!  :-*

Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #13 на: Декември 08, 2019, 10:37:25 pm »
Голем е фонтот на текстот на рпто. И не ставај рп акции кога одеш андеркавер оти некој ќе искористи доказ и ќе знае дека рпаш фби, а така може да те убијат или ќе ти негират (нема да ти обраќат внимание или ќе те избегнуват). А темата е прилично добра, а можеш многу повеќе.
Аха...добро е, ќе пробаме се за да сме подобри , тоа е  ;D

Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
Одг: FBI Agent - Michael Brunson
« Одговори #14 на: Декември 09, 2019, 08:37:42 am »


« Последно менување: Декември 09, 2019, 08:39:23 am FBI Agent Brunson »