Декември 14, 2019, 12:37:19 pm

Автор Тема: [Продавам] Kukja Vikendica  (Прочитано 68 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Beny

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Nope.
[Продавам] Kukja Vikendica
« на: Декември 03, 2019, 02:12:23 pm »
Име и презиме(на сервер): Jack Bolin
Мобилен број(на сервер): 070311781
Што продавате: Mala Kukja so golem parking i grom interior i vikendica so dobar interior i dobra lokacija
Цена: Kukjata 1m,Vikendicata 600k
Опис на тоа што го продавате:  https://imgur.com/a/jBD1cYF
« Последно менување: Декември 06, 2019, 07:02:38 pm Beny »

Отсутен Beny

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Nope.
Одг: [Продавам] Kukja Vikendica
« Одговори #1 на: Декември 04, 2019, 09:42:47 pm »
REF

Отсутен Beny

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Nope.
Одг: [Продавам] Kukja Vikendica
« Одговори #2 на: Декември 05, 2019, 09:46:22 pm »
ref

Отсутен Beny

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Nope.
Одг: [Продавам] Kukja Vikendica
« Одговори #3 на: Декември 06, 2019, 04:54:54 pm »
ref

Отсутен Beny

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Nope.
Одг: [Продавам] Kukja Vikendica
« Одговори #4 на: Декември 06, 2019, 07:01:56 pm »
Kukja Prodadena

Отсутен Beny

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Nope.
Одг: [Продавам] Kukja Vikendica
« Одговори #5 на: Декември 07, 2019, 09:28:46 am »
LOCK.

Отсутен ᴄᴜʀᴛɪs ᴡᴀʀʀᴇɴ

 • Moderator
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 624
 • Популарност: +6/-3
 • TAXI Leader.
 • Nick на сервер: Curtis_Warren
Одг: [Продавам] Kukja Vikendica
« Одговори #6 на: Декември 09, 2019, 01:47:06 pm »
Катанче.