Декември 14, 2019, 12:35:19 pm

Автор Тема: Prasanje-Vila  (Прочитано 35 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Senator™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 266
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: I sam znash..
Prasanje-Vila
« на: Декември 03, 2019, 02:08:33 pm »
Ime i prezime : Jimm Senator
Level : 76
Za sto stanuva zbor : Pa od ovie vili u richman so se na administrator , dali ke moze da ja zemam za 1000 poeni ?
Slika : https://imgur.com/a/e6PTnmJ

Отсутен n͓̽o͓̽e͓̽l͓̽l͓̽e͓̽ s͓̽t͓̽r͓̽o͓̽k͓̽e͓̽r͓̽.

 • Support
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 815
 • Популарност: +7/-13
 • Јас не воведувам ред, јас сечам глави.
 • Nick на сервер: Noelle_Stroker
Одг: Prasanje-Vila
« Одговори #1 на: Декември 03, 2019, 02:17:10 pm »
ти кажав и ингаме тие се движат од 2000 до 3000 поени