Декември 14, 2019, 12:35:09 pm

Автор Тема: Правило за отварање на тема  (Прочитано 25 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен n͓̽o͓̽e͓̽l͓̽l͓̽e͓̽ s͓̽t͓̽r͓̽o͓̽k͓̽e͓̽r͓̽.

  • Support
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 815
  • Популарност: +7/-13
  • Јас не воведувам ред, јас сечам глави.
  • Nick на сервер: Noelle_Stroker
Правило за отварање на тема
« на: Декември 02, 2019, 03:11:27 pm »

Доколку играч е опоменат, администратор мора овде да постави тема

Од кој е опоменат:
Име и презиме на опоменат играч:
Доказ (Задолжително):
Причина:

Насловот на темата мора да биде

Ime_Prezime опоменат од администратор Ime_Prezime (На Админ)
Само администратор/гејммастер овде смее да потставува тема.