Декември 11, 2019, 06:51:07 pm

Автор Тема: Don Kike казнет од админ Anthony Clarenson  (Прочитано 20 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен Tepleraton Rastavez

  • Server Admin
  • Спамер
  • *
  • Пораки: 2907
  • Популарност: +21/-11
  • Ex nick Giuseppe Amatto/Sean Macarthy
  • Nick на сервер: Tepleraton Rastavez
Don Kike казнет од админ Anthony Clarenson
« на: Ноември 19, 2019, 02:13:44 pm »
Ваш nickname (име презиме): T.R
Име и презиме на играч кој крши правило:Don_Kike
Причина: SPAM
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/F5NhGwc