Декември 13, 2019, 03:18:49 pm

Автор Тема: Little Valley Locotes- Ryder Johnsonn  (Прочитано 42 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Mike_Johnsonn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 94
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Mike_Johnsonn
Little Valley Locotes- Ryder Johnsonn
« на: Ноември 18, 2019, 10:14:42 pm »
[link=topic=61557.msg330960#msg330960 date=1573949082]

_________________________________________________________________________________

                                                                                               


Ryder дилер низ уличите на Gleen Park е вмешан во разибивање
на куќи, продавање на наркотични средства ( марихуана , кокаин , амфетамин )
органзирање на убиства на луѓе.Нема толкy пари
повеќето ги добива од продавање на наркоитици но исто така
 живее сам во куќа оставена од
неговитот чичко кој е неодамна починат.Ryder има 24 години
целиот е истетовиран и носи ланче од бело злато. 
Сега е сирак кој се би направил за пари.
Ryder продава на улиците амфетамин , марихуана , кокаин доаѓа до пари
преку тоа , но сепак не му е доволно сака уште. Навечер со друштвото одат
да прават разни бељи по улиците на Gleen Park.Ryder има
добра екипа и на која и верува и се прави со неа , пие , се дрогира , краде.
Често пијат во барот во Gleen Park.
 Друштвово се навлекува и на коцка , првин утакмиции
потоа трка со коњи , но сега играат и рулет и апарати и се зависни од тоа.
_________________________________________________________________________________

  Изглед на барот


_________________________________________________________________________________

  Изглед на станот ( Los Santos Gang)


Кујната


Дневна


Соба (прва соба)


Соба (втора соба)


Отсутен Mike_Johnsonn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 94
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Mike_Johnsonn
Одг: Little Valley Locotes- Ryder Johnsonn
« Одговори #1 на: Ноември 18, 2019, 10:16:09 pm »
Отсутен Mike_Johnsonn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 94
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Mike_Johnsonn
Одг: Little Valley Locotes- Ryder Johnsonn
« Одговори #2 на: Ноември 19, 2019, 06:36:10 pm »
i ti so voa t.n rp me moles mene da ti kazam so se prasuva na lider test wtf??
Ti neznaes sto zboris nick koj ti e?


Отсутен Mike_Johnsonn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 94
 • Популарност: +0/-1
 • Nick на сервер: Mike_Johnsonn
Одг: Little Valley Locotes- Ryder Johnsonn
« Одговори #3 на: Ноември 19, 2019, 06:37:26 pm »
Отсутен Hu$tla

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 238
 • Популарност: +2/-0
 • carlo howard i rodney go koristat forumo kopilj
 • Nick на сервер: go nemam
Одг: Little Valley Locotes- Ryder Johnsonn
« Одговори #4 на: Ноември 19, 2019, 06:49:05 pm »
i ti so voa t.n rp me moles mene da ti kazam so se prasuva na lider test wtf??
ne bidi do tolku degen be ahhahaha

carlo howard akka kayleigh marshall niger

when praskata said "ka6kavalo u tinex mi go se4at tanko" i felt that.