Декември 14, 2019, 12:36:28 pm

Автор Тема: Matej Petkovski казнет од админ Jonathan Cardona  (Прочитано 11 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Tepleraton Rastavez

  • Server Admin
  • Спамер
  • *
  • Пораки: 2900
  • Популарност: +21/-11
  • Ex nick Giuseppe Amatto/Sean Macarthy
  • Nick на сервер: Tepleraton Rastavez
Matej Petkovski казнет од админ Jonathan Cardona
« на: Ноември 18, 2019, 06:13:54 pm »
Ваш nickname (име презиме): T.R
Име и презиме на играч кој крши правило:Matej_Petkovski
Причина:Pcovki + SPAM
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/B8PiQjg