Декември 11, 2019, 06:50:22 pm

Автор Тема: Delfino Sacco казнет од Jarrett Livingston  (Прочитано 12 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен Tepleraton Rastavez

  • Server Admin
  • Спамер
  • *
  • Пораки: 2906
  • Популарност: +21/-11
  • Ex nick Giuseppe Amatto/Sean Macarthy
  • Nick на сервер: Tepleraton Rastavez
Delfino Sacco казнет од Jarrett Livingston
« на: Ноември 18, 2019, 06:04:10 pm »
Ваш nickname (име презиме): T.R
Име и презиме на играч кој крши правило:Delfino_Sacco
Причина: DM
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/Ogf9bl5