Декември 11, 2019, 06:52:50 pm

Автор Тема: Mayk_Lavezzi баниран од администратор Kenichi_Shinoda  (Прочитано 73 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Kenichi Shinoda 😈

  • Server Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 296
  • Популарност: +2/-15
  • 😈😈😈😈😈😈😈
  • Nick на сервер: Kenichi_Shinoda
Mayk_Lavezzi баниран од администратор Kenichi_Shinoda
« на: Ноември 18, 2019, 03:31:56 pm »
Име и презиме на банираниот играч:Mayk Lavezzi
Левел:60
Баниран од администратор:Kenichi Shinoda
Поради:opomenat povekje pati za pcuenje.
Доказ(слика/видео):https://imgur.com/a/TbmdTe2  https://imgur.com/a/nemP7wF https://imgur.com/a/Lyxs5FM