Декември 14, 2019, 12:35:46 pm

Автор Тема: Vito Lorenzo опоменат од администратор Noelle Storker  (Прочитано 34 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Jarrett Livingston

  • Server Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1678
  • Популарност: +12/-8
  • DreamWorld Admin
Vito Lorenzo опоменат од администратор Noelle Storker
« на: Ноември 17, 2019, 06:55:03 pm »
Од кој е опоменат:Noelle Stroker
Име и презиме на опоменат играч:Vito Lorenzo
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/UgsWa16
Причина: Пцовки на /помош /репорт повеќе пати опоменат и продолжува
« Последно менување: Ноември 24, 2019, 11:26:15 pm Jarrett Livingston »