Декември 13, 2019, 03:17:46 pm

Автор Тема: Да ти се слоши од толку многу бројки :D  (Прочитано 310 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен George_Cruze

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 57
 • Популарност: +0/-1
Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« на: Ноември 17, 2019, 04:11:06 pm »

Отсутен Giorgio_Armani

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 90
 • Популарност: +0/-9
 • D O D E
 • Nick на сервер: Giorgio_Armani
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #1 на: Ноември 21, 2019, 06:34:50 pm »
мислам дека се малце за тебе, требале да накачат :)

Отсутен Nicholas Santorini™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 217
 • Популарност: +2/-3
 • G.O.A.T !
 • Nick на сервер: Nicholas Santorini
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #2 на: Ноември 21, 2019, 07:02:59 pm »
мислам дека се малце за тебе, требале да накачат :)


Отсутен RUSSO 🇧🇬

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 424
 • Популарност: +12/-6
 • VVS
 • Nick на сервер: so
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #3 на: Ноември 21, 2019, 08:29:07 pm »lol

]koj ima lol acc 30+ davam pari igggggggggggg

Отсутен 🦋

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 134
 • Популарност: +12/-0
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #4 на: Ноември 22, 2019, 03:03:40 pm »
мислам дека се малце за тебе, требале да накачат :)

Отсутен David.Pinki

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 105
 • Популарност: +0/-0
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #5 на: Ноември 28, 2019, 02:52:52 pm »
мислам дека се малце за тебе, требале да накачат :)
#МРТОВ ШИПТАР,ДОБАР ШИПТАР

#ШИПТАРСКИ ПИЧКИ

Присутен Chajna

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 65
 • Популарност: +0/-0
 • Двер ли си шо ли си
 • Nick на сервер: Tatsuki,Taisei Sato
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #6 на: Декември 02, 2019, 03:43:51 pm »
мислам дека се малце за тебе, требале да накачат :)

Отсутен pattersonL_

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 117
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Lorenzo_Patterson
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #7 на: Декември 02, 2019, 05:37:58 pm »
Ти братче си директно за бан

Отсутен Noah Mercury

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 54
 • Популарност: +7/-1
 • Кроз музику осетиш улицу.
 • Nick на сервер: Noah_Mercury
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #8 на: Декември 02, 2019, 06:06:25 pm »
Ти братче си директно за бан

Отсутен George_Cruze

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 57
 • Популарност: +0/-1
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #9 на: Декември 03, 2019, 04:08:11 am »
Еј абе знаете како викаат...Љубоморне душе може само да га...:))

Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 455
 • Популарност: +5/-2
 • Founder Of Bug's
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #10 на: Декември 07, 2019, 12:39:19 pm »
Еј абе знаете како викаат...Љубоморне душе може само да га...:))
шо да ми јадеш

Присутен Kenneth Bridges

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 979
 • Популарност: +74/-8
 • ex. gamemaster level 1.
Одг: Да ти се слоши од толку многу бројки :D
« Одговори #11 на: Декември 07, 2019, 02:38:22 pm »
хахаха скапуј дмер
Too many thoughts on my mind I can't sleep at night, so I just keep writing,I don't need no help I don't need opinions so! 🔥

Kenneth Bridges - active

my thread - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=64378.0
official thread bloods / 68 - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=64337.0