Декември 13, 2019, 03:21:51 pm

Автор Тема: Еxpress Taxi Company  (Прочитано 379 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 957
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Еxpress Taxi Company
« на: Ноември 17, 2019, 03:38:05 pm »


Express Taxi Company e такси компанија лоцирана во Лос Сантос.
Власници на такси компанијата се Christian Kingston & Nobz Yen.

Такси компанијата Express Taxi Company е најразвиена такси компанија
во Лос Сантос и пошироко,со над 30 автомобили во нивна сопственост.
Такси компанијата е опремена со нови возила со највисоко ниво на опрема од марката Премиер.
Компанијата е финансиски стабилна,а единствен проблем е недостаток на работнички кадар.

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 957
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #1 на: Ноември 17, 2019, 03:39:10 pm »Christian Kingston,39 годишен жител на Лос Сантос.
Сопственик на такси компанија лоцирана во Лос Сантос која е најуспешна,
најпозната и најразвиена такси компанија во државата и пошироко.
Максимално посветен карактер на својата работа,човек со идеи и визии
за оддржување на компанијата на највисоко ниво.
Амбициозен,принципиелен и смирен карактер кој ги цени своите работници.

ПОВЕЌЕ ВО КОМЕНТАРИ!
« Последно менување: Ноември 17, 2019, 04:28:18 pm Christian Kingston »

Отсутен simon cambeiro

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 641
 • Популарност: +24/-1
 • Ич кур не ме боли
 • Nick на сервер: Simon_Cambeiro
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #2 на: Ноември 17, 2019, 04:01:30 pm »
Среќно во РП.Отсутен Leonardo69

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +8/-0
 • Еднаш се живее
 • Nick на сервер: Leonardo_Dicaprio
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #3 на: Ноември 17, 2019, 04:17:40 pm »
Сс арно.Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 957
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #4 на: Ноември 17, 2019, 04:30:34 pm »Отсутен NapoleonB

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 146
 • Популарност: +5/-1
 • Nick на сервер: Napoleon_Bonaparte
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #5 на: Ноември 17, 2019, 04:59:30 pm »
Супер, само не морало исто име, многу генерации со исто име водите.

Отсутен Gillian Flynn

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 484
 • Популарност: +11/-34
 • watch the reaper get his hands on the wheel
 • Nick на сервер: Gillian Flynn
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #6 на: Ноември 17, 2019, 05:14:03 pm »
Probaj neshto kako uber napraj, toa mozhe da bide interesno. Gl inc
leif edling


Отсутен Nobz_Yen

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 121
 • Популарност: +5/-0
 • MS13 - Gang Bang
 • Nick на сервер: Nobz_Yen
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #7 на: Ноември 18, 2019, 12:23:38 am »

Nobz Yen роден во  Los Santos е добро ситуирано дете , кое е израснато со своите родители . Од секогаш појавувал желба за лидерство и истакнување во друштвото . Татко то на  Nobz беше власник на една од најдобрите такси компании во градот 'Express Taxi Company' по смртта на таткото на  Nobz поточно Tony  Nobz и неговиот брат Christian Kingston ја превземаат фирмата во свои раце. Nobz Yen е човек кои што има високо поставени цели во животот и амбициозен . Една од лошите карактеристики ако може да се смета како лоша карактеристика е тоа дека тој е тврдоглав. Мајката на Nobz е преселена во Сан Фиеро . Па Nobz живее со својот брат во Лос Сантос.


Висина : 185cm
Години : 37
Место на раѓање  : Лос Сантос .
Љубовен статус  : Нема девојка .
Финансиски статус : Големо наследство од својот татко.
Info : Promovirani ste vo lider da vodite Org/Banda/Mafia od strana na Steven_Seagal
Hitman
Taxi
MS13

Отсутен Инспектор Томе

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 193
 • Популарност: +4/-3
 • Вил би бек
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #8 на: Ноември 18, 2019, 02:09:57 am »
Со среќа нека ви е, живнете ја такси.

Присутен Kenneth Bridges

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 979
 • Популарност: +74/-8
 • ex. gamemaster level 1.
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #9 на: Ноември 18, 2019, 03:00:16 am »
Со среќа нека ви е, живнете ја такси.
А што до сега лоша ли беше па да ја живнат?
Другар прво прашај па тогаш коментирај.Фала.
Too many thoughts on my mind I can't sleep at night, so I just keep writing,I don't need no help I don't need opinions so! 🔥

Kenneth Bridges - active

my thread - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=64378.0
official thread bloods / 68 - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=64337.0

Отсутен Инспектор Томе

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 193
 • Популарност: +4/-3
 • Вил би бек
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #10 на: Ноември 18, 2019, 02:48:26 pm »
Со среќа нека ви е, живнете ја такси.
А што до сега лоша ли беше па да ја живнат?
Другар прво прашај па тогаш коментирај.Фала.

Дека имаш нов ортак (нов лидер), со тоа сакам
да кажам да ја дигнете такси на поголемо ниво заедно. Не ми беше намерата да ве навредам. Фала!
« Последно менување: Ноември 18, 2019, 02:50:17 pm Инспектор Томе »

Присутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 246
 • Популарност: +5/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #11 на: Ноември 18, 2019, 03:07:14 pm »
Гуд лак .

Back Jacke Hitman - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=60090.0   ( Dead )Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 957
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #12 на: Ноември 18, 2019, 08:59:20 pm »Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 694
 • Популарност: +16/-19
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #13 на: Ноември 18, 2019, 09:16:19 pm »
Са сречом.
Не играм, шо и да треба - sharenkovski#6722 (disсоrd)

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 957
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: Еxpress Taxi Company
« Одговори #14 на: Ноември 18, 2019, 09:18:46 pm »