Декември 11, 2019, 06:52:05 pm

Автор Тема: Програмирање  (Прочитано 185 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Luncini

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 326
 • Популарност: +13/-8
 • Chasing the sunset
Програмирање
« на: Ноември 16, 2019, 11:03:02 pm »
Некои курсови онлајн, туторијали нешто? За почеток така?
Mike Luncini

Отсутен ΠΡΟMHΘEΥΣ ΔEΣMΩTHΣ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 723
 • Популарност: +42/-2
 • THA TITANIUM
 • Nick на сервер: ОКОВАН TTРОМЕТЕЈ
Одг: Програмирање
« Одговори #1 на: Ноември 16, 2019, 11:44:33 pm »
sedikiflemiren

Отсутен .

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
 • Популарност: +1/-1
Одг: Програмирање
« Одговори #2 на: Ноември 17, 2019, 12:37:46 am »
Нема почеток и крај, така да скокај веднаш.. Иначе зависи што те интересира и што знаеш..

П.с научете да читате и по некоју књигу, тамо се учив работе што нема да ги видите на видеа..
« Последно менување: Ноември 17, 2019, 12:40:12 am . »

Отсутен BrettAgomi

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 25
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: BrettAgomi

Отсутен fRiTZ乡

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 901
 • Популарност: +101/-41
 • Our Thing✔
 • Nick на сервер: Mafia Prince
Одг: Програмирање
« Одговори #4 на: Ноември 17, 2019, 01:10:48 pm »


Whoooooooop!       No Mercy.

Присутен Donnie Brasco

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 380
 • Популарност: +17/-12
Одг: Програмирање
« Одговори #5 на: Ноември 17, 2019, 05:50:01 pm »
ako si u mkd i imas visok pari bolje odi na code academy 1500evra 6meseci uces i 3meseci praksa posle odma imas rabota

a ima i drugi nekoj ama treba da vides u agencija za vrabotuvanje na RSM tamu ima kursovi ili na stranata nivna http://av.gov.mk/oglasi-za-aktivni-merki.nspx
02.10.2018

14.10.2019