Декември 13, 2019, 03:28:37 pm

Автор Тема: [Дискусија] Тикет  (Прочитано 273 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен GaryTo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 144
 • Популарност: +2/-3
 • dobar si?
Одг: [Дискусија] Тикет
« Одговори #15 на: Ноември 18, 2019, 04:24:14 pm »
sekad uplakjam 20 30 denari i fakjam 80%.Pred nekoj den fativ 300 vcera 100.Igraj mali vlogovi i utakmici u koi si siguren.Ne samo fudbal ima i dr sportovi.Basket Americki fudbal Odbojka.


levo desno furam glock

Отсутен DACI

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 604
 • Популарност: +6/-6
 • шо се прааа
 • Nick на сервер: nogu mi sa nezam koj da go pisam
Одг: [Дискусија] Тикет
« Одговори #16 на: Ноември 18, 2019, 04:34:39 pm »
vcera na edno livce staviv 2200 na drugo 500 isti utakmici i me sjebaa zamislete  :-X

Отсутен Tazzak Akabatov

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 255
 • Популарност: +15/-2
 • Matthew Uchiha.
Одг: [Дискусија] Тикет
« Одговори #17 на: Ноември 18, 2019, 06:35:14 pm »
vcera na edno livce staviv 2200 na drugo 500 isti utakmici i me sjebaa zamislete  :-X
bolje na aparati da si gi stavel nema tolku da gi zalis
Matthew Uchiha

Шепоти ветерот блоковите на мојот град,
иљада причи за легенди и криминал.