Декември 11, 2019, 06:53:58 pm

Автор Тема: Richard Doxon баниран од Noelle Stroker  (Прочитано 44 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен Tepleraton Rastavez

  • Server Admin
  • Спамер
  • *
  • Пораки: 2909
  • Популарност: +21/-11
  • Ex nick Giuseppe Amatto/Sean Macarthy
  • Nick на сервер: Tepleraton Rastavez
Richard Doxon баниран од Noelle Stroker
« на: Ноември 14, 2019, 01:46:42 am »
Име и презиме на банираниот играч:Richard_Doxon
Левел:1
Баниран од администратор:Noelle_Stroker
Поради:Cheat
Доказ(слика/видео): https://imgur.com/a/fAoKskB