Декември 11, 2019, 06:51:45 pm

Автор Тема: Niki_Alemdar баниран од администратор Tery_Wilson  (Прочитано 54 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Tery Wilson

  • Co-Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1810
  • Популарност: +184/-11
Niki_Alemdar баниран од администратор Tery_Wilson
« на: Ноември 13, 2019, 04:41:57 pm »
 Име и презиме на банираниот играч: Niki_Alemdar
Левел: нз
Баниран од администратор: Tery_Wilson
Поради: Измама
Доказ(слика/видео): https://imgur.com/a/WzpVjoq