Декември 11, 2019, 06:54:45 pm

Автор Тема: [SAMP] - скинови  (Прочитано 123 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен Michael Sciacca

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 445
 • Популарност: +3/-1
[SAMP] - скинови
« на: Ноември 13, 2019, 07:52:59 am »
Име и презиме(на сервер): Michael Sciacca
За што станува збор(во кратки црти):  Колку треба да се донира за да можеш да ги користиш скиновите од VIP don. rank и да ми прати некој ss какви скинови има
Детално објаснување(незадолжително): /
Слика/видео(пожелно): /

Michael Sciacca - president of motoclub Fallen Angels(active)

click on the text below
The Aryan Nations - Fallen Angels and Sadistic Souls

Отсутен Wesley Arco ツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 399
 • Популарност: +2/-6
 • Ex Nick-Wesley_Vazquez.
 • Nick на сервер: Wesley_Arco
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #1 на: Ноември 13, 2019, 08:40:44 pm »
Треба да донираш 100 денари па да ти дадат 100 дон поени и да купиш ВИП 1, а скинови можиш да ги користиш следниве, види ги на гоогле ИДовите јас че ти ги кажам: ID:119,149,240,291,299.Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 446
 • Популарност: +5/-2
 • Founder Of Bug's
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #2 на: Ноември 14, 2019, 03:22:43 pm »
ne ti treba

Отсутен sn0rlax.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 303
 • Популарност: +3/-4
 • god.
 • Nick на сервер: William Mcgredy
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #3 на: Ноември 14, 2019, 06:32:44 pm »
Треба да донираш 100 денари па да ти дадат 100 дон поени и да купиш ВИП 1, а скинови можиш да ги користиш следниве, види ги на гоогле ИДовите јас че ти ги кажам: ID:119,149,240,291,299.

Отсутен Steven_Seagal

 • Leader Manager
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 921
 • Популарност: +24/-9
 • Ново Лисиче
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #4 на: Ноември 15, 2019, 06:10:01 pm »
Најмала вредност ти е 100 денари , 100 донатор поени чини VIP rank 1 , Слики ќе добиеш подоцна

Присутен ᴄᴜʀᴛɪs ᴡᴀʀʀᴇɴ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 613
 • Популарност: +6/-3
 • τεrmιnαtσr
 • Nick на сервер: Curtis_Warren
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #5 на: Ноември 15, 2019, 06:12:06 pm »
"The right man in the wrong place can make
 all the difference in the world."

Отсутен Wesley Arco ツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 399
 • Популарност: +2/-6
 • Ex Nick-Wesley_Vazquez.
 • Nick на сервер: Wesley_Arco
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #6 на: Ноември 18, 2019, 12:58:44 am »
Има уште скинови, ако сакаш слика од нив пиши ми ПМ че ти пратам.Отсутен Steven_Seagal

 • Leader Manager
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 921
 • Популарност: +24/-9
 • Ново Лисиче
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #7 на: Ноември 21, 2019, 12:37:35 am »
Пратени ти се по PM