Јануари 23, 2020, 12:52:05 am

Автор Тема: [SAMP] - скинови  (Прочитано 146 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Michael Sciacca

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 482
 • Популарност: +5/-1
[SAMP] - скинови
« на: Ноември 13, 2019, 07:52:59 am »
Име и презиме(на сервер): Michael Sciacca
За што станува збор(во кратки црти):  Колку треба да се донира за да можеш да ги користиш скиновите од VIP don. rank и да ми прати некој ss какви скинови има
Детално објаснување(незадолжително): /
Слика/видео(пожелно): /
Michael Sciacca - active

Отсутен Wesley Arco ツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 513
 • Популарност: +3/-9
 • Ex Nick-Wesley_Vazquez
 • Nick на сервер: Wesley_Arco
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #1 на: Ноември 13, 2019, 08:40:44 pm »
Треба да донираш 100 денари па да ти дадат 100 дон поени и да купиш ВИП 1, а скинови можиш да ги користиш следниве, види ги на гоогле ИДовите јас че ти ги кажам: ID:119,149,240,291,299.
Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 496
 • Популарност: +9/-3
 • Founder Of Bug's
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #2 на: Ноември 14, 2019, 03:22:43 pm »
ne ti treba

Отсутен sn0rlax.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 304
 • Популарност: +4/-4
 • chilling.
 • Nick на сервер: William Mcgredy
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #3 на: Ноември 14, 2019, 06:32:44 pm »
Треба да донираш 100 денари па да ти дадат 100 дон поени и да купиш ВИП 1, а скинови можиш да ги користиш следниве, види ги на гоогле ИДовите јас че ти ги кажам: ID:119,149,240,291,299.

Отсутен ꧁☬ЃОШ☬꧂

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1009
 • Популарност: +29/-13
 • М̶а̶л̶о̶ ̶ј̶а̶ч̶и̶ ̶г̶а̶с̶
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #4 на: Ноември 15, 2019, 06:10:01 pm »
Најмала вредност ти е 100 денари , 100 донатор поени чини VIP rank 1 , Слики ќе добиеш подоцна

Отсутен ᴄᴜʀᴛɪs ᴡᴀʀʀᴇɴ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 666
 • Популарност: +6/-3
 • TAXI Leader.
 • Nick на сервер: Curtis_Warren
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #5 на: Ноември 15, 2019, 06:12:06 pm »

Отсутен Wesley Arco ツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 513
 • Популарност: +3/-9
 • Ex Nick-Wesley_Vazquez
 • Nick на сервер: Wesley_Arco
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #6 на: Ноември 18, 2019, 12:58:44 am »
Има уште скинови, ако сакаш слика од нив пиши ми ПМ че ти пратам.
Отсутен ꧁☬ЃОШ☬꧂

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1009
 • Популарност: +29/-13
 • М̶а̶л̶о̶ ̶ј̶а̶ч̶и̶ ̶г̶а̶с̶
Одг: [SAMP] - скинови
« Одговори #7 на: Ноември 21, 2019, 12:37:35 am »
Пратени ти се по PM