Јануари 23, 2020, 12:54:27 am

Автор Тема: [SAMP] - Проблем со логин  (Прочитано 85 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Amelia.Meanings

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 101
 • Популарност: +7/-0
 • NeVer Give U P ! !! @
 • Nick на сервер: Amelia_Meanings
[SAMP] - Проблем со логин
« на: Октомври 28, 2019, 09:27:34 pm »
Име и презиме(на сервер): Amelia_Meanings
За што станува збор(во кратки црти): Ја имам GTA - By Rivas & Caltabiano симната од овај линк - https://www.mediafire.com/file/333uvumt7gzcru1/GTA_-_By_Rivas_%2526_Caltabiano.rar/file и секогаш кога ќе притиснам да се конектирам на самп сервер или на обично ГТА не ми дава да играм само ќе се напуни една лента и ќе се изгасе не излегува краш
Детално објаснување(незадолжително): објаснив погоре
Слика/видео(пожелно): Нема потреба

BLOOD MONEY - AMELIA MEANINGS

23 y/o
Old member in Pink Panteri
Married
Killer in Blood Money Agency

Отсутен Vito Hardwell

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 362
 • Популарност: +1/-1
 • Арен збор, железни врати отвора
 • Nick на сервер: Vito Hardwell
Одг: [SAMP] - Проблем со логин
« Одговори #1 на: Октомври 29, 2019, 12:26:07 am »
Тука е до Гетеата. Ја имав и јас исто таа ГТА но ја сменив. Од гта Калтабиано ја имам првата односно обичната. Gta by Caltabiano v1

Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 496
 • Популарност: +9/-3
 • Founder Of Bug's
Одг: [SAMP] - Проблем со логин
« Одговори #2 на: Ноември 03, 2019, 07:33:05 pm »
uninstal samp i instal pa ke saka

Отсутен Soprano

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 107
 • Популарност: +1/-0
 • What we think, we become.
 • Nick на сервер: Soprano Dicaprio
Одг: [SAMP] - Проблем со логин
« Одговори #3 на: Ноември 04, 2019, 11:44:55 pm »
Пробај да преинсталираш САМП.

Отсутен ꧁☬ЃОШ☬꧂

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1009
 • Популарност: +29/-13
 • М̶а̶л̶о̶ ̶ј̶а̶ч̶и̶ ̶г̶а̶с̶
Одг: [SAMP] - Проблем со логин
« Одговори #4 на: Ноември 21, 2019, 12:39:12 am »
Компјутерските карактеристики , Не ти подржуваат некој фајлови од таа GTA , затоа доаѓа до краширање го имав истиот проблем , ми нејќеше colomord обиди се да го тргнеш од папка ако не симни си некоја друга гта , и процени си да ли е добра за твојот ПЦ