Февруари 20, 2020, 10:12:23 am

Автор Тема: [Предлог] RP  (Прочитано 326 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Raff_Camora

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 58
 • Популарност: +0/-0
 • Th£BosS
 • Nick на сервер: Raphael_Ragucci
Одг: [Предлог] RP
« Одговори #15 на: Декември 01, 2019, 03:20:03 am »
Идеата не е воопшто лоша ама е невозможна зашо прво се треба да се мења од заработка до наплата плус глобал рестарт ...

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1044
 • Популарност: +35/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: [Предлог] RP
« Одговори #16 на: Декември 01, 2019, 11:22:41 am »
На месец дена рестарт сакате да се прави!
не е до хеади,до играчи е
сами си кревате цени,па после ајде хеад нејќе рестарт да направи хх..

Отсутен DorneliusKennecton

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 193
 • Популарност: +0/-3
Одг: [Предлог] RP
« Одговори #17 на: Декември 13, 2019, 07:33:49 pm »
Неможе да се направи повторно ресет на имот во никој случај, многу играчи се мачеле за тоа што го имаат.
Dosta se tie so bea use eden ke e mnogu ako sakate sekoo nedela rs nema prob

Отсутен DorneliusKennecton

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 193
 • Популарност: +0/-3
Одг: [Предлог] RP
« Одговори #18 на: Декември 13, 2019, 07:36:07 pm »
Во право е Батката...Треба да се послуша постар што играл појќе и шо знае појќе, Ако го направат тоа, кје биде појако и гарантирам дека постарите играчи ќе се вратат, Хеади-ве се напунија пари, изнакупија коли,сега е ред малце на нас да поуживам, за тие донации што дадоа, нека се вратат, а и најглупо е сега шо има Гта 5 сервер и сите зекнати таму, а ние умирај Самп,Дај фокусирајтесе, Ја поддржувам темата.
Jas i gram pred prvio global i posle site sum pocnal pa znaci vejke mnogu e i ima mnogu so donirale nema da e fer sprema niv ako odat restart i nema igracite da prifatat bidejki site igrale mnogu ima mnogu acc so 200lvl pa ti vidi

Отсутен DorneliusKennecton

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 193
 • Популарност: +0/-3
Одг: [Предлог] RP
« Одговори #19 на: Декември 13, 2019, 07:36:41 pm »
На месец дена рестарт сакате да се прави!
не е до хеади,до играчи е
сами си кревате цени,па после ајде хеад нејќе рестарт да направи хх..

Отсутен М И Љ О

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 745
 • Популарност: +9/-3
 • 6locc 6a6y !
 • Nick на сервер: Keontray_Byrd ; Melvin_WIllson
Одг: [Предлог] RP
« Одговори #20 на: Декември 13, 2019, 08:00:46 pm »
Nema spas na taj server , temata ode pod katanec batoo