Јануари 25, 2020, 04:34:27 am

Гласање

Дали да се стави КАМЕРА за банкомати?

Да
14 (100%)
Не
0 (0%)

Вкупно гласови: 14

Гласањето е затворено: Јануари 11, 2020, 08:25:35 pm

Автор Тема: [Предлог]: /hackbankomat vs LSPD | додадено гласање  (Прочитано 199 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Fabiano Bassо

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 264
  • Популарност: +97/-0
  • Leader:MRD,TAXI,
  • Nick на сервер: Fabiano_Basso
Одг: [Предлог]: /hackbankomat vs LSPD | додадено гласање
« Одговори #15 на: Декември 14, 2019, 12:55:44 am »
Добра замисла ДА