Декември 11, 2019, 06:52:57 pm

Автор Тема: George_Aligieri опоменат од администратор Kenichi_Shinoda  (Прочитано 31 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Kenichi Shinoda 😈

  • Server Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 296
  • Популарност: +2/-15
  • 😈😈😈😈😈😈😈
  • Nick на сервер: Kenichi_Shinoda
Од кој е опоменат:Kenichi Shinoda
Име и презиме на опоменат играч:George Aligeri
Доказ (Задолжително):https://imgur.com/a/jIFI0lr
Причина:staven povekje pati vo DH,izleguva i prodolzuva so istoto.