Декември 11, 2019, 06:55:04 pm

Автор Тема: [Барање за голема казна]Hayden_Hroner  (Прочитано 126 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Morning Star For You

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 211
 • Популарност: +3/-5
 • My life is my poetry,my love making is my legacy.
[Барање за голема казна]Hayden_Hroner
« на: Ноември 11, 2019, 06:11:52 pm »
Докази: https://imgur.com/a/Dtj3vBr
Објаснување:Значи вака дечково мга,пцуе се глупира на /р.Неколку пати го опоменав.Барам голема казна затоа што прво не го почитува правилото за /инвите и се глупира во негов интерес.Доказите се погоре се надевам дека ке го добие заслиженото.

Отсутен Morning Star For You

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 211
 • Популарност: +3/-5
 • My life is my poetry,my love making is my legacy.
Одг: [Барање за голема казна]Hayden_Hroner
« Одговори #1 на: Ноември 12, 2019, 03:38:18 pm »
Цело време се глупураше на /р има отворено повеќе теми,пцуеше мгаше се закануваше.А и зошто ти коментираш на тема каде што не си спомнат?

Отсутен John Corleone

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1542
 • Популарност: +45/-3
 • Admin Menager
Одг: [Барање за голема казна]Hayden_Hroner
« Одговори #2 на: Ноември 24, 2019, 10:43:25 pm »
Доколку имаш повеќе докази постави.