Ноември 17, 2019, 08:32:56 am

Автор Тема: Nepravilno zatvoren  (Прочитано 51 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Kyle_Jenkins

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 79
 • Популарност: +0/-1
Nepravilno zatvoren
« на: Ноември 09, 2019, 04:11:15 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Kyle_Jenkins
Од кој админ сте затворени: Kick sum od  Arnold_Bontade  a /cuff od tepleraton_rastavez
Причина: Skrolam chat gledam tepleraton mu kazuva na gm deka me /cuff i jas sum ojdel afk i ovoj bontade me kicka od swr i sega sum 3h dh
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Oti nema vrska jas bev afk toj me cuffnal
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/IMnrY11  https://imgur.com/F2A0nko   https://imgur.com/94W1r8c
Отсутен Kenichi Shinoda

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 207
 • Популарност: +0/-11
 • Nick на сервер: Kenichi_Shinoda
Одг: Nepravilno zatvoren
« Одговори #1 на: Ноември 09, 2019, 04:18:52 pm »
Ке ти бидат поставени докази во тема----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Отсутен Kyle_Jenkins

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 79
 • Популарност: +0/-1
Одг: Nepravilno zatvoren
« Одговори #2 на: Ноември 09, 2019, 04:55:38 pm »
Dodeka da dadete dokazi ke izlezam od dh
Отсутен Arnold_Bontade

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1258
 • Популарност: +42/-23
 • Dreamworld Helper
Одг: Nepravilno zatvoren
« Одговори #3 на: Ноември 09, 2019, 05:14:09 pm »
Со враќање нагоре чат ништо не праиме, не сме ти ние криви шо оиш афк при рп. Пријатна вечер.
Lock
https://imgur.com/a/3Dwbq3h
C O C I