Ноември 14, 2019, 08:10:47 pm

Автор Тема: [Oбид за измама] - Dex Rock  (Прочитано 60 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Rajon Rondo

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 81
  • Популарност: +3/-0
  • Nick на сервер: Rajon_Rondo
[Oбид за измама] - Dex Rock
« на: Ноември 09, 2019, 03:34:22 pm »
Име и презиме на сервер(ваше): Раjon Rondo
Име и презиме на сервер(од играчот): Dex Rock
Левел:
За што станува збор: Нуди со точки полесно е им вика
Докази(/time задолжително):
https://imgur.com/a/QDotsWW

Отсутен Tery Wilson

  • Co-Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1701
  • Популарност: +178/-8
Одг: [Oбид за измама] - Dex Rock
« Одговори #1 на: Ноември 09, 2019, 07:28:10 pm »
Казнет