Ноември 14, 2019, 08:19:36 pm

Автор Тема: [Za Unban] Niki_Alemdar od Tery_Wilson  (Прочитано 61 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Niki Alemdar

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 9
  • Популарност: +0/-0
[Za Unban] Niki_Alemdar od Tery_Wilson
« на: Ноември 08, 2019, 08:48:36 pm »
ФОРМУЛАР:
Код: [Избери]
Име и презиме на банираниот играч:Niki_Alemdar
Левел:33
Баниран од администратор:Tery_Wilson

Поради:Ke bide vraten avtomobilot Tery te zamoluvam za unban i se izvinuvam.
Доказ(слика/видео):

НАСЛОВ: Niki_Alemdar баниран од администратор Tery_Wilson
« Последно менување: Ноември 10, 2019, 12:56:55 pm Niki Alemdar »

Отсутен Tery Wilson

  • Co-Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1701
  • Популарност: +178/-8
Одг: [Za Unban] Niki_Alemdar od Tery_Wilson
« Одговори #1 на: Ноември 10, 2019, 07:53:56 pm »
Унбан си и ставен ДХ 999ч барај ме да средиме а знаеш што