Ноември 17, 2019, 08:48:51 am

Автор Тема: Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)  (Прочитано 81 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Leonardo69

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 79
 • Популарност: +5/-0
 • Ебач
 • Nick на сервер: Leonardo_Dicaprio
Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)
« на: Ноември 08, 2019, 10:19:19 am »
Leonardo Dicaprio е роден 06.06.1998година во Лос Сантос од идевоод тој како мал сакал да стане камерман.По завршуванјето на својот Факултет тој сакал да си ја оствари својата желба,да стане камерман.Тој како мал многу сакал да фотографира,тоа едноставно многу го привлекло за да се запише на факултетот,тој својот факултето го завршил со многу добри високи оцени.Leonardo Dicaprio денеска има 23години тој е доста обучен за својата професија
Los Santos NEWS е мегју најпознатите телевизиски програми,доста од грагјаните на Los Santos секојдневно ја гледаат оваа програма,не е ни чудно што тие поголемиот дел од денот го поминуваат
пред телевизорот и ја гледаат телевизијата Los Santos NEWS,оваа телевизија секојдневно ги истакнува
сите новости на Денот,на телевизиската програма има доста известуванја како што се одвоени неколку
Спорт,Квизови,Платени Реклами,Поздрави и уште многу интересни работи.
Los Santos NEWS исто така секојдневно испракја екипи Папараци,Камермани и репортери во потрага
на познати личности,фотографиранје на работи кој се забележани и собиранје на информации за
известуванје на грагјаните.Исто така Los Santos NEWS има доста средби со познати личности во кој
таа личност подобро ке не спроведе низ својот живот исто така тоа се пренесува директно во живо

Денешно работно место на Leonardo DicaprioНАПОМЕНА:РП активности ке бидат тука постирани
Едитиранје слики на лице место на локација каде е сликано.
Едитиранје на слики порачани од клиенти преку Web SajtФотографирани работи забележани за една вечер

« Последно менување: Ноември 11, 2019, 08:58:38 pm Leonardo69 »

Отсутен John Hellson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 662
 • Популарност: +5/-2
 • Еден е кралот Pablo Escobar
 • Nick на сервер: John_Hellson
Одг: Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)
« Одговори #1 на: Ноември 08, 2019, 12:30:36 pm »
Само намали големина на слики и океј е. Браво

Отсутен Matthew Biannchi :)

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 17
 • Популарност: +0/-0
Одг: Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)
« Одговори #2 на: Ноември 08, 2019, 09:56:51 pm »
браво момче продолжи  :)

Отсутен krazybon'69

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 329
 • Популарност: +5/-1
 • Оно што те улица научи , школа никад нече !
Одг: Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)
« Одговори #3 на: Ноември 08, 2019, 10:16:54 pm »
Само намали големина на слики и океј е. Браво

Отсутен Denis Petrow

 • @dimitrovleonardo
 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 460
 • Популарност: +49/-0
 • CEO & Founder at www.interconn.info
 • Nick на сервер: Denis Petrow
Одг: Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)
« Одговори #4 на: Ноември 09, 2019, 05:05:13 pm »
Само намали големина на слики и океј е. Браво

Отсутен Soprano

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 108
 • Популарност: +1/-0
 • What we think, we become.
 • Nick на сервер: Soprano Dicaprio
Одг: Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)
« Одговори #5 на: Ноември 10, 2019, 07:19:53 pm »
Ајде продолжи само и ке стигнеш до заменик  ;D

Отсутен Rajon Rondo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 80
 • Популарност: +3/-0
 • Nick на сервер: Rajon_Rondo
Одг: Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)
« Одговори #6 на: Ноември 11, 2019, 10:22:35 am »
Браво газете

Отсутен simon cambeiro

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 577
 • Популарност: +22/-1
 • Ич кур не ме боли
 • Nick на сервер: Simon_Cambeiro
Одг: Z.Producent / Leonardo Dicaprio(Los Santos NEWS)
« Одговори #7 на: Ноември 11, 2019, 11:39:01 am »
Браво.